• 739 652 508
  • Kounicova 20/22, Brno 602 00

Nabídka prodeje - stůl na stolní tenis

ETTLER SPIN 11 - nový interiérový stůl na stolní tenis v barevné kombinaci modrá (hrací plocha) a černá (konstrukce). Nejmodernější technologií vyvinutá deska je dostatečně odolná vůči mechanickým vlivům. Speciální antireflexní povrch desky zabraňuje odrazu světla a oslnění hráče. Stůl je vybaven transportními kolečky pro snadný přesun, kvalitní síťkou a mechanizmem vyrovnávajícím nerovnosti podlahy. Stůl je jednoduše rozložitelný na dvěhrací desky a díky snadné montáži je téměř ihned připraven ke hře.
Koupen v září 2018 za 14 990 Kč.
 Nabízím stůl včetně příslušenství (síťka + kryt na stůl) za 12 000 Kč.
 Stůl je úplně nový - téměř nepoužitý.

informace :

O nás

Sokolské župy jsou středním organizačními a řídícími články Sokola. Naše župa sdružuje 51 jednot s více než 9000 členy. Patří k největším v ČOS a od rou 1925 nese jméno třebíčského rodáka, náčelníka dřívější Moravsko-slezské obce Sokolské Jana Máchala. V Jihomoravském kraji je 6 sokolských žup.

• Adresa: Kounicova 20/22
    Brno, 602 00
    (vchod z ul. Sokolská – od hřiště Sokola Brno I)

• Mobil: 739 652 508